fbpx

Unikátní projekt v ČR, který spojuje jednotlivé poradce v silný systém

Česko a Koronavirus (COVID-19)

17.3. 2020902x

Situace v souvislosti s pandemii Koronaviru v ČR se neustále vyvíjí, přichází stále nová a nová omezení. Někdy člověk vlastně už ani neví, co může, a co nikoli. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že veškeré opatření jsou dělány hlavně pro udržení zdraví občanů a zamezení šíření Koronaviru dál a dál.

Koronavirus v Česku
Koronavirus v Česku

Všichni si zcela jistě uvědomujeme, že veškeré zásahy státu budou mít ne zrovna pozitivní vliv na ekonomiku, ale zdraví je přece jen důležitější. Jak se lidově říká, peníze budou, my nebudem. Tak je potřeba tomuto rčení jít naproti, a to doslova.

Trhy napříč všemi zeměmi padají, nicméně je potřeba nepropadat panice. Vše se zase za čas vrátí do normálu. Nemá smysl nyní vybírat úspory a směňovat je za mouku a těstoviny. Spořící produkty jsou určeny k dlouhodobému odkládání peněz, a to, že nastanou v průběhu času různé poklesy, třeba z důvodu Koronaviru nebo jiných událosí, s tím se počítá.

Aktuální situaci ohledně šíření Koronaviru v České republice můžete sledovat na stránce vlády ZDE.

Na webu Flex IN naleznete článek, jak přistupují pojišťovny k plnění ošetřovného v případě že máte doma dítě školou povinné.

I my jsme nyní trochu zpomalili a s novými poradci se nepotkáváme. Pevně věříme, že na vše bude čas až současná opatření pominou.

Všem přejeme pevné zdraví, ale hlavně i pevné nervy v tomto období. Zvolněte a využijte tento čas k odpočinku a k nabrání nových sil.

Tomáš Bartusek